polityka prywatności

regulamin sklepu internetowego

polityka prywatności

regulamin sklepu

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu

polityka prywatności

OCZYSZCZENIE

FORMULARZ KONTAKTOWY

+48 786 097 216 - Swietlana

+48 510 113 743 - Pavel

+48 784 674 184 - Paulina

Podróż się zaczyna tutaj! 

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami

MIEJSCE

PAULINA

PAVEL

GRAFIK

INWESTYCJA

ZAPISY

CONCERT and CACAO

MANTRY I MEDYTACJE

JOGA

Zapraszamy na tygodniowe odosobnienie pod nazwą „Gdzie kształt spotyka barwę”, będące połączeniem ustrukturyzowanej praktyki jogi dającej siłę, pewność siebie, witalność i moc, z miękką praktyką – medytacją i śpiewaniem mantr – uwalniającą Twój potencjał kreacji i radość!

 

Poziom zaawansowania warsztatu jest podstawowy, jednak głęboka praca z oddechem, uwagą i głosem uczyni go atrakcyjnym także dla osób zaawansowanych na ścieżce jogi.
 
Odwiedzimy też kilka interesujących miejsc na południu Portugalii – ekowioskę o nazwie Tamera – jedną z najstarszych, największych i działających najprężniej na świecie; urzekające plaże ze stromymi klifami i kilka innych miejsc z dobrą, autentyczną, gościnną energią tej ziemi.

Wieczory chcemy poświęcić głębokiej medytacji, śpiewaniu mantr, które są narzędziem duchowego rozwoju, swoistym lekiem dla duszy. Kiedy wybieramy sylabę, słowo lub zdanie do powtarzania w formie mantry, afirmujemy jej znaczenie i pozwalamy, by zmieniło nas na głębokim, podświadomym poziomie. Każdy dźwięk niesie z sobą określoną częstotliwość, która wpływa na konkretną część mózgu i całego organizmu.

 

Za pomocą mantr, medytacji i odpowiednich dźwięków możemy wpływać na nasze życie oraz uwalniać nieznane nam wcześniej potencjały. Śpiewanie mantr nie wymaga od nas umiejętności wokalnych, lecz ciszy i  akceptacji nas samych, a takie miejsce jak Orada na pewno zainspiruje nas do otworzenia się na odkrycie wibracji dźwięków.

Paulina, oprócz wieczornych mantr, zagra nam koncert połączony z Ceremonią Cacao.
Cacao jest subtelną i potężną rośliną, która była używana w ceremoniach transformujących przez tysiące lat w Ameryce Południowej i Środkowej. Pomaga nam otworzyć serce, łącząc nas głębiej z jego istotą, ze sobą, abyśmy mogli uwolnić się od wszelkich blokad, uzdrawiać, wzmacniać, dawać klarowność i tworzyć przestrzeń wolności, która pobudza ekspresję i kreatywność w sobie.

Cacao ma w sobie 40 razy więcej przeciwutleniaczy niż jagody acai.
Cacao jest rośliną o najwyższej zawartości żelaza, pełne magnezu dla zdrowego serca i mózgu.  Cacao ma w sobie więcej wapnia niż mleko krowie. Cacao jest naturalnym antydepresantem i wyzwalaczem hormonu szczęścia.
Czeka nas najwyższej jakości oczyszczenie ciała. Detoks, będący połączeniem zajęć jogi, prostej wegańskiej diety, technik energetycznych, czystego naturalnego środowiska, słońca i oceanu złagodzi napięcia, stres oraz przeciążenia, jakich doznaje nasze ciało i umysł.

Przygotowaliśmy specjalnie dobrane ćwiczenia, które pozwolą nam na zbalansowanie i oczyszczenie kanałów energetycznych determinujących naszą witalność, jakość funkcjonowania i świadomość.

Południe Portugalii to miejsce idealne, jeśli szukasz wytchnienia dla zmysłów i chcesz powrócić do źródła, do naturalnego zasilania – energią słońca i szumem oceanu.
 
Kwiecień to z kolei czas, gdy łakniemy już pełni wiosny, słońca – możemy je znaleźć w takich magicznych miejscach jak Orada.

 

Ekologiczna farma to doskonałe otoczenie, by jeszcze pełniej doświadczać połączonych korzyści jogi i medytacji, w zjednoczeniu ze sobą i z Matką Ziemią.

 

Cisza, harmonia, cudowna dziewicza przyroda i wegańskie posiłki pomogą nam się naprawdę głęboko zregenerować.

Paulina Violina jest joginką, podróżniczką, skrzypaczką, która w muzyce znalazła siłę przemiany, równowagi i wzrostu duchowego. Jej wieloletnie doświadczenie jako nauczyciela aerial jogi połączonej z głęboką wrażliwością na muzykę jako formę terapii duszy pozwoliło jej brać udział w wielu wspaniałych projektach muzycznych w Europie i Brazylii, na różnego rodzaju festiwalach jogi, warsztatach rozwojowych i ceremoniach duchowych ze wspaniałymi szamanami, uzdrowicielami i artystami z całego świata.


Jej koncerty i pieśni mocno skupiają się na integracji z samym sobą, pozwalając nam na łzy i radość, wszystko to, co odczuwamy, by żyć w pełni. Pieśni i jej muzyka płyną z głębi jej duszy i serca, z szacunku do natury, do Matki Ziemi.

 

https://soundcloud.com/paulinaviolina/toptracks

 

https://callibreyoga.com/

Pavel praktykuje jogę od 13 lat i podzieli się swoim doświadczeniem podczas porannych sesji jogi, poza wycieczkami i innymi atrakcjami jogowymi.
 
"W swojej praktyce skupiam się na namacalnych praktycznych metodach eliminowania napięć w ciele, na rozpoznawaniu i uwalnianiu się od destrukcyjnych wzorców ruchowych i wzmacnianiu tych prawidłowych, na łączeniu poszczególnych części ludzkiego ciała w jedną spójnie funkcjonującą całość. Do tego celu wykorzystuję hatha jogę, wiele praktyk oddechowych, metod somatycznych, metod zaczerpniętych z psychoterapii zorientowanej na ciało oraz coachingu.
Stale praktykuję jogę i medytację, bliska jest mi filozofia buddyzmu tybetańskiego, staram się mniej teoretyzować, a więcej praktykować.
Razem z rodziną mieszkam w pięknym Wrocławiu, gdzie założyłem studio jogi „Drzewo życia”. Prowadzę tam stałe zajęcia Joga i świadomość ciała, w wolnym czasie pływam systemem Total Immersion."

 

https://paveltsekhotsky.com/

Zaczynamy codzienną 3-godzinną sesją jogi z Pavlem.
 
Potem jest czas na odpoczynek, rozmowy, zwiedzanie oszałamiających portugalskich plaż, takich jak Odeceixe.
Dla chętnych zorganizujemy wycieczkę do Tamery oraz, możliwie, do Vegoa.

Będzie też kilka wypadów do ościennych miasteczek, by zanurzyć się w rytmie lokalnego życia.
 
Wieczorem sesje medytacji z Pauliną – czyli medytacja, śpiewanie mantr oraz dużo cudownej muzyki – obecność Pauliny to gwarantuje!