contact@paveltsekhotsky.com

+48 510 113 743

Program personalny

INTEGRAL BALANCING

FORMULARZ KONTAKTOWY


Chcesz zmian? Chcesz się dowiedzieć jak może się zmienić Twoje życie?

 

Napisz do mnie, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego!

 

 

Jak to wygląda w praktyce?

 

 1. Najpierw umawiamy się na spotkanie i rozmawiamy ze sobą. Ja pytam o Ciebie, Ty pytasz o program. Dostajesz pierwsze zadanie skierowane na to żebyś lepiej zorientowała się w swoim życiu, wybrała najważniejsze elementy, z którymi pracujemy, a co odkładamy na później. Te spotkanie jest bezpłatne i  do niczego nie zobowiązuje.
   
 2. Na drugim spotkaniu omawiamy rezultat Twojej analizy, cenę i warunki naszej współpracy. Ty decydujesz, czy jesteś gotowa na zmiany w swoim planie dnia, zwyczajach żywieniowych, przyzwyczajeniach sportowych i w całym pozostałych elementach  Twojego życia. Ja też patrzę, czy napewno jesteś zdeterminowana do zmian tak mocno żeby wszystko się udało. Jeżeli wszystko gra, dopiero tu zaczyna się nasza ścisła współpraca - rozpisuję początkowe instrukcję do każdego z wymienionych powyżej obszarów na podstawie tego czego potrzebujesz i co już masz.
   
 3. Spotykamy się raz w tygodniu na czas około godziny i omawiamy, co się udaje, co nie, co trzeba zmienić w zależności od tego jak się rozwija Twoja praktyka. 
   
 4. Podczas naszej pracy (oraz, jak pokazuje życie, jeszcze długo potem) ja jestem do Twojej dyspozycji - maili, telefony, wszystko co potrzebne żeby wesprzeć Ciebie i pomóc na tej drodze.
   
 5. Każde powyżej wymienione spotkanie może być przeprowadzone zdalnie, przez Zoom/Skype/inne. Dobrze by było pierwsze 2-3 spotkania mieć na żywo, ale jeżeli tak się nie uda, to nie jest problemem. 

 

W zależności od celów i progresu, nasze regularne spotkania mogą trwać od 2 do 4 miesięcy, z mojego doświadczenia 3 miesięcy to jest dobry czas żeby zmiany już powstały i żebyś już była gotowa na samodzielne budowanie praktyki własnej. To jest moim celem - dać Tobie tyle pewności i zaufania do siebie, żebyś sama mogła wybierać potrzebne praktyki dla siebie i korzystać z nich.

 

 

Bardzo ważną częścią programu personalnego jest dyscyplina - podczas Twojej pracy nad sobą będziemy ciągłe się spotykać i analizować, co się udało, co nie, co można zmienić. To pozwoli Tobie nie odpuścić program w połowie, doprowadzić i dopracować go do końca i otrzymać pełny całościowy rezultat, którym jest:
 

 • odczucie że sama kierujesz swoim życiem;
 • o wiele lepszy sen;
 • możliwość rozluźnienia się, odpuszczenie napięcia w ciele i umyśle. A to swoją drogą zrobi Ciebie skuteczniejszą w pracy, w sporcie, w innych czynnościach ważnych w Twoim życiu;
 • spokojne i uważne podejście do innych ludzi i świata dookoła;
 • inną - głębszą jakość życia, lepszy kontakt ze sobą, o wiele lepsze możliwości kierowania swoimi emocjami;
 • fizyczne zdrowie, lepsze samopoczucie, więcej energii, więcej radości płynącej ze zdrowego ciała.

 

 

 

Z wykształcenia jestem fizykiem, dla tego nie lubię żadnej ezoteryki - moja praktyka jest konkretna i skuteczna - w niej jest tylko to co sprawdziłem na sobie, swojej rodzinie, i swoich klientach podczas grupowych zajęć, wyjazdów i pracy indywidualnej. Cała ta praktyka jest skierowana na harmonizację każdej dziedziny życia człowieka tak żeby uzyskać synergiczny efekt, dla tego pracujemy w pięciu obszarach:

 

Ja jestem jednym z takich osób. Praktykuję jogę i inne formy pracy z ciałem i umysłem od 13 lat, dzięki tym praktykom pozbyłem się poważnej choroby, osiągnęłam karierę w IT, kierowałem zespołem ponad 80 osób, mam i bardzo doceniam swoją duża rodzinę, ciągle pracuję z ludźmi - pomagam im odzyskać balans w swoim życiu.

 

Dobra wiadomość jest taka, że nie jesteś w tym sama. Z takimi albo podobnymi problemami  spotykają się bardzo wiele ludzi na całym świecie, a szczególnie w dużych miastach. I na szczęście razem z tymi problemami powstają także ich rozwiązania - techniki, metody, nauczyciele, którzy pracują w oparciu o połączenie różnych metod biorąc z nich najskuteczniejsze i podchodząc do zagadnienia holistycznie.

 

 • Masz odczucie że nie do końca kierujesz swoim życiem?

 • Dążysz do perfekiconizmu w tym co robisz i nie możesz odpuścić? Masz przez to ciągłe napięcie w ciele i umyśle?

 • Masz stany lękowe i źle spisz w nocy?

 • Może już próbowałaś różnych technik, ale żadna nie przyniosła porządnego rezultatu?

polityka prywatności

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu internetowego

polityka prywatności