polityka prywatności

regulamin sklepu internetowego

polityka prywatności

regulamin sklepu

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu

polityka prywatności

CO BĘDZIEMY JEŚĆ

FORMULARZ KONTAKTOWY

+48 510 113 743 - Pavel

Podróż się zaczyna tutaj! 

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się ze mną

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?

PAVEL

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ

O PRAKTYCE

PAVEL

RYŻY

INWESTYCJA

ZAPISY

ORGANIZACJA RESETU

CO ZYSKASZ

GDZIE

Codzienna praktyka pozwoli uwolnić wszystkie napięcia i głębokie pokłady zmęczenia, co poskutkuje tym, że poczujesz się tak, jakbyś spędził na urlopie ponad miesiąc! Zdezaktualizujemy nieefektowne życiowe programy, które generują wewnętrzne napięcia. Dotkniemy różnych poziomów i przeszkód stojących na drodze do zdrowia i poznania Twojej wewnętrznej prawdy. W czym tkwi tajemnica? Między innymi w odpowiednio dobranych asanach, pranajamach i medytacjach.

 
Metodologia, którą stosujemy, oparta jest nie tylko na aspekcie fizycznym, czyli tradycyjnej jodze, ale również innych współczesnych i pradawnych metodach pracy nad świadomością siebie: medytacjach, psychofizjologii, somatyce Hanny i metodach Feldenkraisa, TRE czy qigong. W takim wariancie praktyka dotyka różnych poziomów i przynosi spójny, wyrazisty i długotrwały efekt.
 
Pobyt na wyspie przyniesie również efekt głębokiego oczyszczenia ciała. Ogólnorozwojowe zajęcia, zbalansowane i pełnowartościowe pożywienie, krystaliczne powietrze, czyste morze i energetyzujące słońce zrównoważą procesy biochemiczne w organizmie, ale również zbalansują umysł i ducha. Wrócisz dotleniony, opalony, świetlisty i lekki.

Spotkanie na lotnisku w Odessie albo Khersoniu, Ukraina. Transport na wyspę.

(Więcej informacji o transfer jest poniżej w sekcji Inwestycja. O szczegółach dotyczących transferu oraz organizacji będziesz informowany na bieżąco)
– Kąpiele w ciepłym i czystym morzu
– Zanurzanie się w wewnętrznej i zewnętrznej ciszy
– Uważne i aktywne uczestnictwo w aktywnościach dotyczących organizacji obozowiska
– Zdolność radowania się z prostych rzeczy, i przyjmowania świata oraz otaczających ludzi takimi, jakimi są
10 lipca
Orientacyjny plan dnia obejmuje 2-3 praktyki dziennie. O świcie Qigong, w południe joga i świadomość ciała. Sesja wieczorna to ćwiczenia na rozwój zdolności do obecności, pranajamy i somatyka.
11-16 lipca 
W nowej jakości wracamy do domów.
Transfer do lotniska w Odessie albo Khersoniu.
17 lipca 
Jedzenie jest wegetariańskie i rozdzielne (nie mieszamy białka i węglowodanów). Podstawowymi produktami będą kasza, warzywa, rośliny strączkowe i orzechy. Zielenina, warzywa i owoce z lokalnego targu.

Jeśli jesteś weganinem – to nie problem. W głównym menu występują zaledwie dwa produkty pochodzenia zwierzęcego: masło klarowane i miód. W przypadku diety wegańskiej krowie masło zastępujemy olejem słonecznikowym, а miód – owocami świeżymi i suszonymi.

Matę do jogi, nakrycie głowy, wygodne ubrania, krem przeciwsłoneczny (preferowany filtr 50), krem przeciwko insektom, kostium kąpielowy, talerzyk lub miseczkę, mały kubeczek, ręcznik, niezbędną dla was apteczkę, przybory toaletowe, a co najważniejsze – otwartość i pozytywne nastawienie. 

 

Sprzęt biwakowy będzie zapewniony, jeśli nie posiadasz własnego. Jeżeli wolisz zabrać swój ekwipunek – nie zapomnij o namiocie, śpiworze i karimacie.

Przez kilka pierwszych dni będziemy pracować głównie z ciałem. Zwrócimy uwagę na poprawność wykonywania asan, obserwując i wykorzystując połączenie z centrum.

Następnie włączymy w pole naszej uważności składnik energetyczny – będziemy wykonywać ćwiczenia w synchronizacji z oddechem i popracujemy z pranajamami.

 

Oddychanie stanie się naszym pomocnikiem i przyjacielem.

W późniejszym etapie do pracy dodamy aspekt świadomości. Połączymy ciało, oddech i uwagę; odnajdziemy ich nierozerwalny związek i wzajemne oddziaływanie. Zagłębimy się w medytację.

 

Podczas warsztatu nieustannie będziemy pracować z ćwiczeniami rozluźniającymi i uważnym odczuwaniem ciała – somatyką Hanny, metodą Feldenkraisa i TRE, Qigong. Każdego dnia będziemy praktykować zdolność do obecności tu i teraz, bez oceniania, oczekiwań i projekcji.

Pavel praktykuje jogę od 14 lat i podzieli się swoim doświadczeniem podczas porannych sesji jogi, poza wycieczkami i innymi atrakcjami jogowymi.
 
"W swojej praktyce skupiam się na namacalnych praktycznych metodach eliminowania napięć w ciele, na rozpoznawaniu i uwalnianiu się od destrukcyjnych wzorców ruchowych i wzmacnianiu tych prawidłowych, na łączeniu poszczególnych części ludzkiego ciała w jedną spójnie funkcjonującą całość. Do tego celu wykorzystuję hatha jogę, wiele praktyk oddechowych, metod somatycznych, metod zaczerpniętych z psychoterapii zorientowanej na ciało oraz coachingu.
Stale praktykuję jogę i medytację, bliska jest mi filozofia buddyzmu tybetańskiego, staram się mniej teoretyzować, a więcej praktykować.
Razem z rodziną mieszkam w pięknym Wrocławiu, gdzie założyłem studio jogi „Drzewo życia”. Prowadzę tam stałe zajęcia Joga i świadomość ciała, w wolnym czasie pływam systemem Total Immersion."

 

https://paveltsekhotsky.com/