REJESTRACJA >>

ZAPISY

INWESTYCJA

RYŻY

PAVEL

O PRAKTYCE

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

ORGANIZACJA RESETU

CO ZYSKASZ?

GDZIE?

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

Bezludna, dziewicza wyspa Dżaryłgacz umiejscowiona na południu Ukrainy to miejsce, gdzie można poczuć się w pełnej symbiozie z naturą. W ciszy, bez zgiełku technologicznego. Plaże i otaczająca flora zachowały swoją pierwotną postać. Na terenie wyspy można znaleźć rzadkie, endemiczne rośliny, a przy odrobinie szczęścia spotkać dziko żyjące zwierzęta.
 
Jest to miejsce, w którym wszechobecna cisza i niewzruszona przestrzeń wspierają proces poznawania siebie i uważności na wszystko wokół. W końcu joga to poszukiwanie swojego prawdziwego Ja. А cóż może przydarzyć Ci się lepszego niż odnalezienie Siebie?

Całkowity koszt obejmujący dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, wynajem sprzętu biwakowego, transport na  lotnisko oraz zajęcia to 3000pln.

 

W cenie jest zawarty lot Katowice-Odessa-Katowice.


Cena NIE obejmuje ubezpieczenia.
  
Wymagana jest zaliczka w wysokości 1000pln. Pozostała opłata może być wpłacona gotówką na miejscu w Euro.

 

Dla osób, którzy wcześnej przyjmowali udizał w wyjazdach z Pavlem, cena jest 2850pln.

Dmitri "Ryży" Sivak jest organizatorem przedsięwzięć turystycznych na Ukrainie z ponad 10-cio letnim stażem, alpinista, wynalazca sauny biwakowej, niezwykle pozytywny i otwarty człowiek.

 

Dmitriy będzie się zajmował całą organizacją na miejscu, transferem, sprzętem biwakowym, a także będzie gotował najpysznejsze jedzenie, które tylko można sobie wyobarzić, łącząc kuchnie ukraińską i gruzyńską.

 

Także on jest odpowiedzialny za humor, za zwązki międzynarodowe i za cudowny prysznić ze słądką wodą, jedyny w promeniu 20 kilometrów!

Pavel praktykuje jogę od 13 lat i podzieli się swoim doświadczeniem podczas porannych sesji jogi, poza wycieczkami i innymi atrakcjami jogowymi.
 
"W swojej praktyce skupiam się na namacalnych praktycznych metodach eliminowania napięć w ciele, na rozpoznawaniu i uwalnianiu się od destrukcyjnych wzorców ruchowych i wzmacnianiu tych prawidłowych, na łączeniu poszczególnych części ludzkiego ciała w jedną spójnie funkcjonującą całość. Do tego celu wykorzystuję hatha jogę, wiele praktyk oddechowych, metod somatycznych, metod zaczerpniętych z psychoterapii zorientowanej na ciało oraz coachingu.
Stale praktykuję jogę i medytację, bliska jest mi filozofia buddyzmu tybetańskiego, staram się mniej teoretyzować, a więcej praktykować.
Razem z rodziną mieszkam w pięknym Wrocławiu, gdzie założyłem studio jogi „Drzewo życia”. Prowadzę tam stałe zajęcia Joga i świadomość ciała, w wolnym czasie pływam systemem Total Immersion."

 

https://paveltsekhotsky.com/

Przez kilka pierwszych dni będziemy pracować głównie z ciałem. Zwrócimy uwagę na poprawność wykonywania asan, obserwując i wykorzystując połączenie z centrum.

Następnie włączymy w pole naszej uważności składnik energetyczny – będziemy wykonywać ćwiczenia w synchronizacji z oddechem i popracujemy z pranajamami.

 

Oddychanie stanie się naszym pomocnikiem i przyjacielem.

W późniejszym etapie do pracy dodamy aspekt świadomości. Połączymy ciało, oddech i uwagę; odnajdziemy ich nierozerwalny związek i wzajemne oddziaływanie. Zagłębimy się w medytację.

 

Podczas warsztatu nieustannie będziemy pracować z ćwiczeniami rozluźniającymi i uważnym odczuwaniem ciała – somatyką Hanny, metodą Feldenkraisa i TRE, Qigong. Każdego dnia będziemy praktykować zdolność do obecności tu i teraz, bez oceniania, oczekiwań i projekcji.

Matę do jogi, nakrycie głowy, wygodne ubrania, krem przeciwsłoneczny (preferowany filtr 50), krem przeciwko insektom, kostium kąpielowy, talerzyk lub miseczkę, mały kubeczek, ręcznik, niezbędną dla was apteczkę, przybory toaletowe, a co najważniejsze – otwartość i pozytywne nastawienie. 

 

Sprzęt biwakowy będzie zapewniony, jeśli nie posiadasz własnego. Jeżeli wolisz zabrać swój ekwipunek – nie zapomnij o namiocie, śpiworze i karimacie.

Jedzenie jest wegetariańskie i rozdzielne (nie mieszamy białka i węglowodanów). Podstawowymi produktami będą kasza, warzywa, rośliny strączkowe i orzechy. Zielenina, warzywa i owoce z lokalnego targu.


Jeśli jesteś weganinem – to nie problem. W głównym menu występują zaledwie dwa produkty pochodzenia zwierzęcego: masło klarowane i miód. W przypadku diety wegańskiej krowie masło zastępujemy olejem słonecznikowym, а miód – owocami świeżymi i suszonymi.

22 sierpnia

W nowej jakości wracamy do domów.

16 – 21 sierpnia

Orientacyjny plan dnia obejmuje 2-3 praktyki dziennie. O świcie Qigong, w południe joga i świadomość ciała. Sesja wieczorna to ćwiczenia na rozwój zdolności do obecności, pranajamy i somatyka.

15 sierpnia

– Kąpiele w ciepłym i czystym morzu

– Zanurzanie się w wewnętrznej i zewnętrznej ciszy

– Uważne i aktywne uczestnictwo w aktywnościach dotyczących organizacji obozowiska

– Zdolność radowania się z prostych rzeczy, i przyjmowania świata oraz otaczających ludzi takimi, jakimi są

Przelot z Katowic do Odessy. Transport na wyspę. Po drodze wegańska obiadokolacja.


(O szczegółach dotyczących transferu oraz organizacji będziesz informowany na bieżąco)

Codzienna praktyka pozwoli uwolnić wszystkie napięcia i głębokie pokłady zmęczenia, co poskutkuje tym, że poczujesz się tak, jakbyś spędził na urlopie ponad miesiąc! Zdezaktualizujemy nieefektowne życiowe programy, które generują wewnętrzne napięcia. Dotkniemy różnych poziomów i przeszkód stojących na drodze do zdrowia i poznania Twojej wewnętrznej prawdy. W czym tkwi tajemnica? Między innymi w odpowiednio dobranych asanach, pranajamach i medytacjach.

 
Metodologia, którą stosujemy, oparta jest nie tylko na aspekcie fizycznym, czyli tradycyjnej jodze, ale również innych współczesnych i pradawnych metodach pracy nad świadomością siebie: medytacjach, psychofizjologii, somatyce Hanny i metodach Feldenkraisa, TRE czy qigong. W takim wariancie praktyka dotyka różnych poziomów i przynosi spójny, wyrazisty i długotrwały efekt.
 
Pobyt na wyspie przyniesie również efekt głębokiego oczyszczenia ciała. Ogólnorozwojowe zajęcia, zbalansowane i pełnowartościowe pożywienie, krystaliczne powietrze, czyste morze i energetyzujące słońce zrównoważą procesy biochemiczne w organizmie, ale również zbalansują umysł i ducha. Wrócisz dotleniony, opalony, świetlisty i lekki.

GDZIE

CO ZYSKASZ

ORGANIZACJA RESETU

ZAPISY

INWESTYCJA

RYŻY

PAVEL

O PRAKTYCE

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ

PAVEL

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się ze mną

Podróż się zaczyna tutaj! 

+48 510 113 743 - Pavel

FORMULARZ KONTAKTOWY

CO BĘDZIEMY JEŚĆ

polityka prywatności

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu internetowego

polityka prywatności