Co zyskasz?

Codzienna praktyka pozwoli uwolnić wszystkie napięcia i głębokie pokłady zmęczenia, co poskutkuje tym, że poczujesz się tak, jakbyś spędził na urlopie ponad miesiąc! Zdezaktualizujemy nieefektowne życiowe programy, które generują wewnętrzne napięcia. Dotkniemy różnych poziomów i przeszkód stojących na drodze do zdrowia i poznania Twojej wewnętrznej prawdy. W czym tkwi tajemnica? Między innymi w odpowiednio dobranych asanach, pranajamach i medytacjach.

Metodologia, którą stosujemy, oparta jest nie tylko na aspekcie fizycznym, czyli tradycyjnej jodze, ale również innych współczesnych i pradawnych metodach pracy nad świadomością siebie: medytacjach, psychofizjologii, somatyce Hanny i metodach Feldenkraisa, TRE czy qigong. W takim wariancie praktyka dotyka różnych poziomów i przynosi spójny, wyrazisty i długotrwały efekt.

Pobyt na wyspie przyniesie również efekt głębokiego oczyszczenia ciała. Ogólnorozwojowe zajęcia, zbalansowane i pełnowartościowe pożywienie, krystaliczne powietrze, czyste morze i energetyzujące słońce zrównoważą procesy biochemiczne w organizmie, ale również zbalansują umysł i ducha. Wrócisz dotleniony, opalony, świetlisty i lekki.

Gdzie?

Bezludna, dziewicza wyspa Dżaryłgacz umiejscowiona na południu Ukrainy to miejsce, gdzie można poczuć się w pełnej symbiozie z naturą. W ciszy, bez zgiełku technologicznego. Plaże i otaczająca flora zachowały swoją pierwotną postać. Na terenie wyspy można znaleźć rzadkie, endemiczne rośliny, a przy odrobinie szczęścia spotkać dziko żyjące zwierzęta.

Jest to miejsce, w którym wszechobecna cisza i niewzruszona przestrzeń wspierają proces poznawania siebie i uważności na wszystko wokół. W końcu joga to poszukiwanie swojego prawdziwego Ja. А cóż może przydarzyć Ci się lepszego niż odnalezienie Siebie?

RESET

Odosobnienie z jogą

Na bezludnej wyspie

11 – 18 Lipca 2020

polityka prywatności

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu internetowego

polityka prywatności