REJESTRACJA >>

ZAPISY

INWESTYCJA

PAVEL

O PRAKTYCE

ORGANIZACJA RESETU

CO ZYSKASZ?

GDZIE?

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

Piękny pensjonat który mieście się w poniemieckiej szkole. Wielkie mazurskie jeziora Dargin, Mamry, czy Święcajty znajdują się w odległości 2-3 kilometrów od Harszu, woiski w gminie Pozezdrze. Lasy, jeziora, szlaki piesze i rowerowe, bociany i cisza wokół.

 

Stara szkoła to ponad 500 metrów, w tym dwa dostępne dla gości salony (na parterze i strychu) oraz 9 klimatycznie urządzonych pokojów, każdy z łazienką i każdy w innym stylu.

 

Drzewniana sala do jogi i galeria sztuki, która powstala po 15 międzynarodowych plenerów malarskich, które się odbyli na terenie Starej Szkoły.

Koszt zakwaterowania i wyżywienia to jest 205 zł za dobę w pokoju 2-3 osobowym. Czyli 1230 zł za 6 dni pobytu. 

 

Koszt zajęć to jest 1100 zł.

Dla osób, którzy wcześnej przyjmowali udizał w wyjazdach z Pavlem, cena jest 1000 zł.

 

Cała inwestycja w jakościowy tygodniowy RESET to jest 2330 zł.

  
Liczba miejsc jest ograniczona miejscem oraz kameralnością wydarzenia. Miejsce się rezerwuję wpłatą zaliczki w wysokości 200 zł.

Pavel praktykuje jogę od 16 lat i podzieli się swoim doświadczeniem podczas porannych sesji jogi, poza wycieczkami i innymi atrakcjami jogowymi.
 
"W swojej praktyce skupiam się na namacalnych praktycznych metodach eliminowania napięć w ciele, na rozpoznawaniu i uwalnianiu się od destrukcyjnych wzorców ruchowych i wzmacnianiu tych prawidłowych, na łączeniu poszczególnych części ludzkiego ciała w jedną spójnie funkcjonującą całość. Do tego celu wykorzystuję hatha jogę, wiele praktyk oddechowych, metod somatycznych, metod zaczerpniętych z psychoterapii zorientowanej na ciało oraz coachingu.
Stale praktykuję jogę i medytację, bliska jest mi filozofia buddyzmu tybetańskiego, staram się mniej teoretyzować, a więcej praktykować.
Razem z rodziną mieszkam w pięknym Wrocławiu, gdzie założyłem studio jogi „Drzewo życia”. Prowadzę tam stałe zajęcia Joga i świadomość ciała, w wolnym czasie pływam systemem Total Immersion."

 

https://paveltsekhotsky.com/

Przez kilka pierwszych dni będziemy pracować głównie z ciałem. Zwrócimy uwagę na poprawność wykonywania asan, obserwując i wykorzystując połączenie z centrum.

Następnie włączymy w pole naszej uważności składnik energetyczny – będziemy wykonywać ćwiczenia w synchronizacji z oddechem i popracujemy z pranajamami.

 

Oddychanie stanie się naszym pomocnikiem i przyjacielem.

W późniejszym etapie do pracy dodamy aspekt świadomości. Połączymy ciało, oddech i uwagę; odnajdziemy ich nierozerwalny związek i wzajemne oddziaływanie. Zagłębimy się w medytację.

 

Podczas warsztatu nieustannie będziemy pracować z ćwiczeniami rozluźniającymi i uważnym odczuwaniem ciała – somatyką Hanny, metodą Feldenkraisa i TRE, Qigong.

1 lipca

Po porannej praktyce i śniadaniu wracamy w nowej jakości do domów.

26 – 30 czerwca

Plan dnia obejmuje 3 praktyki dziennie. O świcie qigong, pranajamy, oraz lekka joga. W południe joga i świadomość ciała. Sesja wieczorna to medytacje, pranajamy, somatyka.

25 czerwca

Pierwszę zajęcia się odbędą o 17:00 w niedziele. Lepej przyjechać około 14 żeby się zameldować oraz zjeść obiad.

Codzienna praktyka pozwoli uwolnić wszystkie napięcia i głębokie pokłady zmęczenia, co poskutkuje tym, że poczujesz się tak, jakbyś spędził na urlopie ponad miesiąc! Zdezaktualizujemy nieefektowne życiowe programy, które generują wewnętrzne napięcia. Dotkniemy różnych poziomów i przeszkód stojących na drodze do zdrowia i poznania Twojej wewnętrznej prawdy. W czym tkwi tajemnica? Między innymi w odpowiednio dobranych asanach, pranajamach i medytacjach.

 
Metodologia, którą stosuję, oparta jest nie tylko na aspekcie fizycznym, czyli tradycyjnej jodze, ale również innych współczesnych i pradawnych metodach pracy nad świadomością siebie: medytacjach, psychofizjologii, somatyce Hanny i metodach Feldenkraisa, TRE czy qigong. W takim wariancie praktyka dotyka różnych poziomów i przynosi spójny, wyrazisty i długotrwały efekt.
 
RESET przyniesie również efekt głębokiego oczyszczenia ciała. Ogólnorozwojowe zajęcia, zbalansowane i pełnowartościowe pożywienie, czyste powietrze, lasy i jeziora zrównoważą procesy biochemiczne w organizmie, ale również zbalansują umysł i ducha. Wrócisz dotleniona, świetlista i lekka.

GDZIE

CO ZYSKASZ

ORGANIZACJA RESETU

ZAPISY

INWESTYCJA

PAVEL

O PRAKTYCE

PAVEL

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się ze mną

Podróż się zaczyna tutaj! 

+48 510 113 743 - Pavel

FORMULARZ KONTAKTOWY

polityka prywatności

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu internetowego

polityka prywatności