REJESTRACJA >>

ZAPISY

INWESTYCJA

PAVEL

O PRAKTYCE

ORGANIZACJA RESETU

CO ZYSKASZ?

GDZIE?

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top

Przytulna mała agroturystyka w cichim zakątku Kotliny Kłodzkiej. Cudowna ciepła sala do jogi, małe pokoje, sauna i sala kominkowa.

 

Także wegańskie jedzenie, cisza, spokój i cudowna przyroda dookoła. 

 

Co by jescze jest potrzebne do jakościowego wyciszenia i zanurzenia w gląb Siebie?

 

Koszt zakwaterowania i wyżywienia to jest 160 zł za dobę w pokoju 2-3 osobowym. Czyli 480 zł za 3 dni naszego pobytu. 

 

Koszt zajęć to jest 480 zł.

Dla osób, którzy wcześnej przyjmowali udizał w wyjazdach z Pavlem, cena jest 450 zł.

 

Cała inwestycja w jakościowy glęboki odpoczynek i nowy poziom Twojej praktyki to jest 960 zł.

  
Liczba miejsc jest ograniczona miejscem oraz kameralnością wydarzenia. Miejsce się rezerwuję wpłatą zaliczki w wysokości 100 zł.

Pavel praktykuje jogę od 13 lat i podzieli się swoim doświadczeniem podczas porannych sesji jogi, poza wycieczkami i innymi atrakcjami jogowymi.
 
"W swojej praktyce skupiam się na namacalnych praktycznych metodach eliminowania napięć w ciele, na rozpoznawaniu i uwalnianiu się od destrukcyjnych wzorców ruchowych i wzmacnianiu tych prawidłowych, na łączeniu poszczególnych części ludzkiego ciała w jedną spójnie funkcjonującą całość. Do tego celu wykorzystuję hatha jogę, wiele praktyk oddechowych, metod somatycznych, metod zaczerpniętych z psychoterapii zorientowanej na ciało oraz coachingu.
Stale praktykuję jogę i medytację, bliska jest mi filozofia buddyzmu tybetańskiego, staram się mniej teoretyzować, a więcej praktykować.
Razem z rodziną mieszkam w pięknym Wrocławiu, gdzie założyłem studio jogi „Drzewo życia”. Prowadzę tam stałe zajęcia Joga i świadomość ciała, w wolnym czasie pływam systemem Total Immersion."

 

https://paveltsekhotsky.com/

Akcentem praktyki pod czas tego wyjazdu będzie otwartość, akceptacja a odpoczynek na glębokim poziomie. 

Otwartość na wszystkie Twoje przejawy, dobre, złe i niespodziewane. Akceptacja Siebie i światu dookoła, natury i  innych ludzi.

Otwartość na te nowe, którę pojawiło się, albo chcę się pojawić w Twoim życiu.

 

Dużo będziemy pracować z oddychaniem, jak w statycznych formach, tak i w dynamice, pod czas asan.

 

Także czekają na nas medytacje - skierowane na stabilizację, na otwartość, na współczucie do wszystkich żyjących stworzeń.

 

No i, jak zawsze, każda praktyka będzie oparta o ciało - głęboko pracujemy w asanach, ale i zawsze trzymamy się ciała pod czas medytacji i pranajam.

22 sierpnia


Po porannej praktyce i śniadaniu wracamy w nowej jakości do domów.

20, 21 sierpnia

Plan dnia obejmuje 3 praktyki dziennie. O świcie rozgrzewka, pranajamy, oraz lekka joga. W południe joga i świadomość ciała. Sesja wieczorna to ćwiczenia na rozwój zdolności do obecności, pranajamy, somatyka.

19 sierpnia

Pierwszę zajęcia się odbędą około 18:00 w piątek. Lepej przyjechać około 16-17 żeby się na spokojnie zameldować.

Codzienna praktyka pozwoli uwolnić wszystkie napięcia i głębokie pokłady zmęczenia, co poskutkuje tym, że poczujesz się tak, jakbyś spędził na urlopie ponad miesiąc! Zdezaktualizujemy nieefektowne życiowe programy, które generują wewnętrzne napięcia. Dotkniemy różnych poziomów i przeszkód stojących na drodze do zdrowia i poznania Twojej wewnętrznej prawdy. W czym tkwi tajemnica? Między innymi w odpowiednio dobranych asanach, pranajamach i medytacjach.

 
Metodologia, którą stosuję, oparta jest nie tylko na aspekcie fizycznym, czyli tradycyjnej jodze, ale również innych współczesnych i pradawnych metodach pracy nad świadomością siebie: medytacjach, psychofizjologii, somatyce Hanny i metodach Feldenkraisa, TRE czy qigong. W takim wariancie praktyka dotyka różnych poziomów i przynosi spójny, wyrazisty i długotrwały efekt.
 
Warsztat przyniesie również efekt głębokiego oczyszczenia ciała. Ogólnorozwojowe zajęcia, zbalansowane i pełnowartościowe pożywienie, czyste powietrze i las zrównoważą procesy biochemiczne w organizmie, ale również zbalansują umysł i ducha. Wrócisz dotleniona, świetlista i lekka.

GDZIE

CO ZYSKASZ

ORGANIZACJA RESETU

ZAPISY

INWESTYCJA

PAVEL

O PRAKTYCE

PAVEL

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się ze mną

Podróż się zaczyna tutaj! 

+48 510 113 743 - Pavel

FORMULARZ KONTAKTOWY

polityka prywatności

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu internetowego

polityka prywatności