polityka prywatności

regulamin sklepu internetowego

polityka prywatności

regulamin sklepu

regulamin sklepu

polityka prywatności

regulamin sklepu

polityka prywatności

FORMULARZ KONTAKTOWY

+48 510 113 743 - Pavel

Podróż się zaczyna tutaj! 

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się ze mną

PAVEL

O PRAKTYCE

PAVEL

INWESTYCJA

ZAPISY

ORGANIZACJA RESETU

CO ZYSKASZ

GDZIE

Codzienna praktyka pozwoli uwolnić wszystkie napięcia i głębokie pokłady zmęczenia, co poskutkuje tym, że poczujesz się tak, jakbyś spędził na urlopie ponad miesiąc! Zdezaktualizujemy nieefektowne życiowe programy, które generują wewnętrzne napięcia. Dotkniemy różnych poziomów i przeszkód stojących na drodze do zdrowia i poznania Twojej wewnętrznej prawdy. W czym tkwi tajemnica? Między innymi w odpowiednio dobranych asanach, pranajamach i medytacjach.

 
Metodologia, którą stosuję, oparta jest nie tylko na aspekcie fizycznym, czyli tradycyjnej jodze, ale również innych współczesnych i pradawnych metodach pracy nad świadomością siebie: medytacjach, psychofizjologii, somatyce Hanny i metodach Feldenkraisa, TRE czy qigong. W takim wariancie praktyka dotyka różnych poziomów i przynosi spójny, wyrazisty i długotrwały efekt.
 
Warsztat przyniesie również efekt głębokiego oczyszczenia ciała. Ogólnorozwojowe zajęcia, zbalansowane i pełnowartościowe pożywienie, czyste powietrze i las zrównoważą procesy biochemiczne w organizmie, ale również zbalansują umysł i ducha. Wrócisz dotleniona, świetlista i lekka.

Pierwszę zajęcia się odbędą o 14:00 w czwartek. Lepej przyjechać około 13 żeby się na spokojnie zameldować.
11 listopada
Plan dnia obejmuje 3 praktyki dziennie. O świcie rozgrzewka, pranajamy, oraz lekka joga. W południe joga i świadomość ciała. Sesja wieczorna to ćwiczenia na rozwój zdolności do obecności, pranajamy, somatyka.
12, 13 listopada
Po porannej praktyce i śniadaniu wracamy w nowej jakości do domów.
14 listopada

Akcentem praktyki pod czas tego wyjazdu będzie otwartość, akceptacja a odpoczynek na glębokim poziomie. 

Otwartość na wszystkie Twoje przejawy, dobre, złe i niespodziewane. Akceptacja Siebie i światu dookoła, natury i  innych ludzi.

Otwartość na te nowe, którę pojawiło się, albo chcę się pojawić w Twoim życiu.

 

Dużo będziemy pracować z oddychaniem, jak w statycznych formach, tak i w dynamice, pod czas asan.

 

Także czekają na nas medytacje - skierowane na stabilizację, na otwartość, na współczucie do wszystkich żyjących stworzeń.

 

No i, jak zawsze, każda praktyka będzie oparta o ciało - głęboko pracujemy w asanach, ale i zawsze trzymamy się ciała pod czas medytacji i pranajam.

Pavel praktykuje jogę od 13 lat i podzieli się swoim doświadczeniem podczas porannych sesji jogi, poza wycieczkami i innymi atrakcjami jogowymi.
 
"W swojej praktyce skupiam się na namacalnych praktycznych metodach eliminowania napięć w ciele, na rozpoznawaniu i uwalnianiu się od destrukcyjnych wzorców ruchowych i wzmacnianiu tych prawidłowych, na łączeniu poszczególnych części ludzkiego ciała w jedną spójnie funkcjonującą całość. Do tego celu wykorzystuję hatha jogę, wiele praktyk oddechowych, metod somatycznych, metod zaczerpniętych z psychoterapii zorientowanej na ciało oraz coachingu.
Stale praktykuję jogę i medytację, bliska jest mi filozofia buddyzmu tybetańskiego, staram się mniej teoretyzować, a więcej praktykować.
Razem z rodziną mieszkam w pięknym Wrocławiu, gdzie założyłem studio jogi „Drzewo życia”. Prowadzę tam stałe zajęcia Joga i świadomość ciała, w wolnym czasie pływam systemem Total Immersion."

 

https://paveltsekhotsky.com/

Koszt zakwaterowania i wyżywienia to jest 115 zł za dobę w pokoju 2-3 osobowym. Czyli 420 zł za 3 dni naszego pobytu. 

 

Koszt zajęć to jest 400 zł.

Dla osób, którzy wcześnej przyjmowali udizał w wyjazdach z Pavlem, cena jest 350 zł.

 

Cała inwestycja w jakościowy glęboki odpoczynek i nowy poziom Twojej praktyki to jest 820 zł.

  
Liczba miejsc jest ograniczona miejscem oraz kameralnością wydarzenia. Miejsce się rezerwuję wpłatą zaliczki w wysokości 100 zł.

Przytulna mała agroturystyka w cichim zakątku Kotliny Kłodzkiej. Cudowna ciepła sala do jogi, małe pokoje, sauna i sala kominkowa.

 

Także wegańskie jedzenie, cisza, spokój i cudowna przyroda dookoła. 

 

Co by jescze jest potrzebne do jakościowego wyciszenia i zanurzenia w gląb Siebie?

 

back to top

back to top

back to top

back to top

back to top